השכרת פינות זולה לים - השכרת הצללות לים 

אירוע על חוף הים יכול להיות חוויה בלתי נשכחת , רחש הגלים והרוגע שהים משרה על האורחים לא נוכל למצוא בשום מקום אחר .
כדי שהאורחים שלנו יוכלו להנות מהאירוע שאנו מתכננים בים ולא יסבלו מחוסר מקום לישיבה ומהשמש הקופחת נצטרך להיערך בציוד מתאים לאירוע בים ובשביל זה אנחנו כאן בשבילכם !


השכרת הצללות לים 
אירועים בים בד"כ נעשים בקיץ , הקיץ הישראלי מאופיין בימים חמים עד חמים מאוד כך שקודם כל נצטרף לספק הגנה מפני השמש לאורחים שלנו . 
לאנואר השכרת ציוד לאירועים מגוון פתרונות הצללה והגנה מפני השמש הקופחת שנוכל להשיג ע"י הקמת אוהל הצללה - אוהלי לייקרה  - פתרון זה הוא בעצם מתיחת בדי לייקרה לבנים או רשת לייקרה לבנה מעל השטח בו רוצים לקבל הגנה מפני השמש .
אפשר לומר שהטרנד לקיץ 2017 הוא אוהלי הצללה לבאי החוף , במקום השמשיות שהיו פרוסות על החוף השתלטו אוהלי הלייקרה על התחום וזאת משום שהצל שהם מספקים הוא גדול יותר והרבה , את ההצללה ניתן לקבל ולשים בתיק מה שאי אפשר לעשות עם שמשיה . 
אנו יכולים לספק הצללות לייקרה לכל גודל של אירוע , הצללות הלייקרה נפרסות באופן כזה שהם הופכות לחלק בלתי נפרד מהעיצוב של האירוע כפי שתוכלו לראות בתמונות .

בסרטו הבא תוכלו לראות את תהליך ההקמה של אוהלי הלייקרה :

השכרת פינות זולה לים 

כדי להנות מישיבה ממושכת בים חברת אנואר השכרת ציוד לאירועים מספקים שירות השכרת פינות זולה לים . פינות זולה כוללות פופים, מחצלות , ספסלי עץ נמוכים עם כריות עם מזרוני נוחות ושולחנות נמוכים .
עם פינות זולה ניתן לשבת בנוחות מקסימלית בחוף הים , המחצלות שנפרוס יגרמו לחול לא להגיע אליכם וכך גם תקבלו הגנה מפני החול בפינות הישיבה המוגדרות.
פינות זולה הם פתרון נוח ומשרה אווירה נעימה של "סתלבט" כך שהאורחים שלך יוכלו להנות במקסימום .
ניתן לראות בתמונות פינות זולה שהקמנו באירועים :


עושים אירוע בים ?! צריך ציוד מתאים לאירוע בים ? 
אנואר השרת ציוד לאירועים כאן בשבילכם !
לקבלת הצעת מחיר התקשרו 052-556-8083
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 
חזרה לדף הבית 
השכרת ציוד לאירועים 
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze