כיצד תהפוך התאורה הנכונה את האירוע למושלם?

 
חלק גדול מההנאה שלנו משהות בחלל מסוים, נובע מהתחושה שהמקום משרה עלינו, ה"אווירה". לאווירה זו ישנו חלק מהותי ביצירת מצב הרוח הנכון של הנמצאים בחדר או באולם (במקרה של אירוע, מסיבה או כנס). ברוב המקרים, רובה של אותה אווירה מיוחס לתאורה הקיימת במקום. אם קשה לכם לדמיין זאת באופן מופשט, חישבו על ההבדל בין התחושה שלכם כאשר אתם נכנסים לפאב אפלולי, חמים ומזמין, לבין תחושתכם כאשר אתם נכנסים למרפאה מוארת, רוויות נירוסטה ממורקת ואורות ניאון קרים (בררררררר... J). היכן יותר נוח לכם? היכן אתם חשים רגועים יותר? ומצד שני - באיזה משני המקומות תחושו בטוחים יותר לקבל טיפול רפואי מקצועי?
 

השכרת תאורה לאירועים- כך עושים זאת המומחים

גם בעת ארגון אירוע, נכנסת לרשימת השיקולים השונים אותה "אווירה" ספציפית שאנחנו מנסים לקבל בחלל האולם או במקום האירוע. כעת, כאשר ברורה לנו השפעתן הרבה של האווירה והתאורה על מצב רוחם ותחושותיהם של המוזמנים, ברור למדי, כי, אם חשובה לנו הצלחתו של האירוע אותו אנחנו מארגנים (וברור שכך, אחרת לא היינו טורחים ומשקיעים בארגונו), עלינו לשים דגש מיוחד על התאורה והאווירה שהיא יוצרת באירוע. השכרת תאורה מחברות שמתמחות באירועים מסוגים ספציפיים יכולה להוריד מעליכם חצי מכאב הראש הכרוך בתכנון התאורה-יוצרת-האווירה שאתם זקוקים לה. 

אירוע באולם - מה בקשר לתאורה?

אם בכ"ז החלטתם להתמודד עם האתגר בכוחות עצמכם, הנה טיפ שיסייע לכם בתכנון: ברוב המקרים, אולמות אירועים מספקים תאורה משלהם לאירוע. במרבית המקרים מדובר בתאורת תקרה סטנדרטית או שנדלירים מפוארים. אבל, אם ברצונכם להשוות לאירוע אווירה שונה במקצת, תוכלו לגוון את התאורה הקיימת בנקודות תאורה ספציפיות הממוקדות בפינות שונות בחלל האולם. למשל, תאורה מעט רכה וכפרית יותר לאורך הבופה המגיש מזון חם, ופליקרים, אפקט לד דרבי או פאר לדים המהבהבים לפי קצב המוסיקה ברחבת הריקודים. בדקו אם בעלי האולם אם האורות הקיימים ניתנים לעמעום או לשינוי, ותכננו את התאורה שלכם בהתאם.

 

מארגנים אירוע בטבע? השמיים הם הגבול

 
אם החלטתם לחגוג באופן לא שיגרתי ולקחת את המסיבה שלכם אל מחוץ לקירות הבית או האולם, אל חיק הטבע, כאן, כבר אינן חלות עליכם מגבלות התאורה הקיימת. מצד שני, כאן, אתם תהיו אלה שיצטרכו לתכנן את התאורה מאפס, במידה והאירוע מתרחש בשעות החשיכה, כמובן. כידוע, שרשראות מנורות רגילות או צבעוניות יכולות ליצור אווירה קסומה בקרחת היער. אולם הן יכולות גם להאיר שבילי הליכה לאזורים ספציפיים (כמו ביתן השירותים), לסמן את גבולות תחום האירוע וכן הלאה. גם באירוע בחיק הטבע תושג תחושה קצבית ונמרצת על ידי שימוש במהבהבים למיניהם, אשר יכניסו את החוגגים לאווירה הנכונה.
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
0
דף הבית טלפון