ציוד לאירועים – כל מה שרציתם לדעת

 
מחפשים אחר ציוד לאירועים? בשורות הבאות תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם אודות השכרת ציוד לאירועי שטח.

אירועי שטח – מה זה בכלל?

אירועי שטח הינם אירועים בטבע ומרחבים פתוחים המתקיימים באזורים שונים ברחבי הארץ ולמגוון רחב של מטרות, החל מאירועים פרטיים כגון: בר/בת מצווה ואירועי חתונה ועד לאירועים עסקיים כגון ימי כיף וערבי גיבוש. אירועים אלו מתאפיינים בין היתר בהקמת מתחמי אירוח המותאמים לאופי וסוג האירוע ולתנאי השטח בו הוא מתקיים.

ציוד לאירועי שטח- מה הוא כולל?

ציוד לאירועים המתקיימים בתנאי שטח ומרחבים פתוחים כוללים את כל הציוד הנדרש להפקת אירוע בחיק הטבע, החל מאוהלים הנדרשים להצבת אוהל לאירועים, דרך מערכות ישיבה כגון: פופים בגדלים שונים, כסאות נוח וכסאות ישיבה, שולחנות אירוח ושולחנות קפה, גנרטורים להפעלת מערכות חימום או קירור ומערכות אוורור בחודשי הקיץ, ציליות ועוד מגוון רחב של פריטי ציוד המותאמים לתנאי השטח, לסוג ואופי האירוע ולמספר המשתתפים בו.

השכרת ציוד לאירועים

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של פריטי ציוד לאירוח שטח וחוץ אותם ניתן לשכור באמצעות חברות ונותני שירות שונים העוסקים ומתמחים בתחום. שירותי ההשכרה מאפשרים לכם ליהנות מכל פריטי הציוד הנדרשים להפקת אירועי שטח, החל מגדלים שונים של אוהל להשכרה ועד למערכות סכו"ם וכלי הגשה להשכרה. השכרת אוהלים או כל ציוד אחר להשכרה לטובת האירוע, הינו שירות מקצועי המאפשר לכם ליהנות גם מהשכרת הציוד לאירוע וגם מפתרונות שינוע והתקנה בשטח.

כיצד לבחור ספק לצרכי השכרת ציוד לאירועים?

במידה וגם אתם מחפשים אחר אוהלים לאירועים בחיק הטבע או כל פריט ציוד אחר הנדרש לכם לטובת הפקת האירוע וקיומו, אנו ממליצים גם לכם לבחור את ספק השירות בהתאם לקריטריונים הבאים:
  1. בדקו את הניסיון המקצועי העומד לרשות נותן השירות בכל הנוגע לשירותי השכרת ציוד לאירועים
  2. בדקו את היקף הציוד לאירועי שטח העומד לרשות הספק והאם פריטי ציוד אלו מותאמים לאופי וסוג האירוע אותו אתם עומדים לקיים
  3. הקפידו לבדוק את היקף השירותים המוצעים לכם על ידי הספק והאם הם כוללים גם שירותי שינוע הציוד למקום האירוע ושירותי התקנה בשטח.
  4. בדקו האם לרשות הספק עומד ציוד חלופי אותו הוא יוכל לספק לכם באופן מיידי במקרים בהם מתגלה בלאי בציוד אותו שכרתם לטובת האירוע.
  5. בדקו האם ספק הציוד מעניק לכם שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להתאמת פריטי הציוד לאופי וסוג האירוע אותו אתם עומדים לקיים בתנאי שטח כאלו ואחרים.
  6. בקשו מספק השירות ליצור קשר עם לקוחותיו בהווה ובעבר וזאת על מנת לקבל מהם משוב אובייקטיבי על רמת השירות.
פרמטרים אלו יסייעו גם לכם להבטיח שפריטי הציוד אותם אתם שוכרים לאירוע עומדים בכל התקנים הנדרשים והם יאפשרו גם לכם ליהנות מאירוע מוצלח בכל מקום ואתר.
למידע נוסף בנושא השכרת אוהלים לחצו כאן
האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
0
דף הבית טלפון